NL

Lessenschema 2020-2021

Uur Routebeschrijving  Leeftijd
MAANDAG
Wezembeek 1970, Avenue d'Oppem 149
16:00 - 17:00 Ritmische gymnastiek  4 - 6 jaar
17:00 - 18:30 Ritmische gymnastiek  vanaf 7 jaar
18:30 - 19:30 Ritmische gymnastiek Pro vanaf 8 jaar
 
Koekelberg 1081, Rue Leon Autrique 4
16:00 - 17:00 Kleuterdans 3 - 5 jaar
17:00 - 18:00 Klassieke dans  6 - 9 jaar
   
Woluwe-Saint-Lambert 1200, Rue Vervloesem 36   
17:30 - 19:00 Ritmische gymnastiek Division vanaf 7 jaar
 
DINSDAG
Koekelberg 1081, Rue Leon Autrique 4 (zaal 1) - Rue des Tisserands 24 (zaal 2)
16:45 - 17:45 Ritmische gymnastiek  (zaal 1) 4 - 6 jaar
18:00 - 19:30
Ritmische gymnastiek PRO (zaal 2)
от 7 jaar
 
Grimbergen, Humbeek 1851, Kerkstraat 11/13
16:30 - 17:50
Kleuterdanc NEW!
3 - 5 jaar
17:30 - 18:30
Klassieke dans NEW!
5 - 7 jaar
 
Woluwe-Saint-Lambert 1200, Place de la Sainte-Famille 1
 17:00 - 18:00
Contemporary dance  NEW!
vanaf 10 jaar 
18:00 - 19:00   Stretching NEW! vanaf 12 jaar/ volwassen
 
WOENSDAG
Wezembeek 1970, Avenue d'Oppem 149
13:30 - 14:30
Klassieke dans
5 - 8 jaar
14:30 - 15:30
Kleuterdans
2,5 - 4,5 jaar
15:30 - 17:00
Volksdans en moderne dans
8 - 12 jaar
17:00 - 18:30 Ritmische gymnastiek PRO vanaf 7 jaar
18:30 - 19:30 Ritmische gymnastiek  6 - 9 jaar
 
Koekelberg 1081, Avenue de Jette 60
14:00 - 15:00 Kleuterdans 3 - 5 jaar
15:00 - 16:00 Stijldansen kinderen vanaf 6 jaar
 
Woluwe-Saint-Lambert 1200, Rue Vervloesem 36   
16:00 - 18:00 Ritmische gymnastiek Division vanaf 7 jaar
 
DONDERDAG 
Koekelberg 1081, Rue Leon Autrique 4 (zaal 1) - Rue des Tisserands 24 (zaal 2)
16:45 - 17:45
Ritmische gymnastiek  (zaal 1)
4 - 6 jaar
18:00 - 19:30
Ritmische gymnastiek  (zaal 2)
vanaf 6 jaar
 
Uccle 1180, Avenue De Fre 44  (La Ferme Rose)
17:45 - 18:45 Ritmische gymnastiek  vanaf 6 jaar
18:45 - 20:00 Ritmische gymnastiek PRO 7 - 12 jaar
 
Wezembeek 1970, Avenue d'Oppem 149
17:00 - 18:00
Klassieke dans NEW! 5 - 7 jaar
18:00 - 19:00
Klassieke dans 7 - 10 jaar
19:00 - 20:00
Body Ballet Volwassen
 
VRIJDAG 
Uccle 1180, Place de Saint-Job 20
17:00 - 18:00 Ritmische gymnastiek  4 - 6 jaar
18:00 - 19:00
Ritmische gymnastiek  7 - 10 jaar
19:00 - 20:00
Ritmische gymnastiek PRO  vanaf 7 jaar
 
Koekelberg 1081, Rue Leon Autrique 4
16:00 - 17:00   Kleuterdans NEW! 3 - 5 jaar 
17:00 - 18:00   Klassieke dans NEW! 6 - 9 jaar 
 
ZATERDAG 
Chaussee d'Anvers 208, 1000 Bruxelles (Nord)
13:00-14:00 Pre-dance  3 - 5 лет
Uccle 1180, Avenue de Fre 44 44 (La Ferme Rose)
10:30 - 11:30
Hip hop
vanaf 5 jaar
11:45 - 12:45
Klassieke dans 
Volwassen
 
Laeken 1020,  Boulevard Emile Bockstael 107
16:45 - 17:45 Kleuterdans 3 -5 jaar
17:45 - 18:45 Stijldansen kinderen vanaf 6 jaar
 
Bruxelles 1000, Rue de l'Abattoir 24
11:00 - 15:00 Ritmische gymnastiek Division vanaf 7 jaar
 
ZONDAG
Rue de l'Abattoir 24, 1000 Bruxelles (Midi)
12:00 - 13:00
Gym Start 5 - 7 лет
13:00 - 13:45
Baby Gym 3 - 5 лет
Forest 1190, Rue des Allies 54
11:00 - 12:00
Kleuterdans 3 - 5 jaar
11:00 - 12:00
Ritmische gymnastiek 
4 - 6 jaar
12:00 - 13:00
Klassieke dans
6 - 9 jaar
12:00 - 13:00 Pilates (zaal 2) Volwassen
13:00 - 14:00 Klassieke dans NEW! vanaf 5 jaar
13:00 - 14:30 Ritmische gymnastiek PRO (zaal 2) vanaf 7 jaar
14:30 - 15:30 Ritmische gymnastiek (zaal 2) 5 - 7 jaar
 
Bruxelles 1000, Rue de l'Abattoir 24
10:00 - 11:00
Zumba NEW!
vanaf 6 jaar
11:00 - 12:00
Zumba NEW!
vanaf 12 jaar
 
1150 Woluwe-Saint-Pierre, Avenue Salome 2
19:00 - 20:00 Tango Argentinian NEW! Volwassen
 
Laeken 1020, Boulevard Emile Bockstael 325
17:00 - 18:00 Kleuterdans 3 -  5 jaar
18:00 - 19:00 Stijldansen kinderen vanaf 7 jaar
19:00 - 20:00 Salsa Lady Style NEW! Volwassen
 
 
Hieronder kun je lesroosters en kalender downloaden voor 2020 - 2021
 
© 2016-2020 Impuls vzw All rights reserved.
Developed by web-studio NaturalArt
To the top